HD6417760BP200DQ datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HD6417760BP200DQ
  • Описание
    Renesas Electronics HD6417760BP200DQ Connectivity: Audio Codec, CAN, EBI/EMI, FIFO, I??C, MFI, MMC, SCI, Serial Sound, SIM, SPI, USB Core Processor: SH-4 Core Size: 32-Bit Data Converters: A/D 4x10b Eeprom Size: - Number Of I /o: 69 Operating Temperature: -40?°C ~ 85?°C Oscillator Type: Internal Package / Case: 256-BGA Peripherals: DMA, LCD, POR, WDT Program Memory Size: - Program Memory Type: ROMless Ram Size: 48K x 8 Series: SuperH?® SH7750 Speed: 200MHz Voltage - Supply (vcc/vdd): 1.4 V ~ 1.6 V